Поділитись:

У молодіжній збірній України втрати: Динамо ухвалило жорстке рішення

Автор: Уляна Озюк |
Неділя, 28 червня 2026, 23:05
94
0
0
У молодіжній збірній України втрати: Динамо ухвалило жорстке рішення

фото: https://www.instagram.com/redushko_

Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко повідомив, що вінгер Динамо Богдан Редушко не допоможе команді на Євро-2026 U-19.

За словами наставника, київський клуб відмовився відпускати футболіста навіть на частину турніру:

«На жаль, не відпустили його. Хоч ми й пропонували їм тільки на дві гри взяти Богдана і відпустити його після другого матчу з сербами, на жаль, керівництво, ну, і Ігор Костюк не пішов нам назустріч», – сказав Михайленко.

Наставник юнацької збірної визнав, що втрата є відчутною, але команда вже зосередилася на тих виконавцях, які є в її розпорядженні:

«Шкода, але що робити? Треба рухатись далі. У нас є інші гравці, які готові підставити плече», – додав тренер.

Зауважимо, що в минулому сезоні 19-річний Редушко провів 16 матчів за першу команду Динамо, забив два м'ячі та віддав дві результативні передачі. Уже 9 липня кияни стартують у кваліфікації Ліги Європи матчем проти Університаті Клуж-Напока.

Джерело: Суспільне Спорт

Читайте також:

Один із найрезультативніших гравців Карпат офіційно залишив клуб

У Динамо розкрили, на якому етапі відновлення перебуває Кабаєв

Зоря відпустила легіонера: новий клуб уже відомий

Провал на ЧС-2026: президент Кореї втрутився особисто

94
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів