У молодіжній збірній України втрати: Динамо ухвалило жорстке рішення
фото: https://www.instagram.com/redushko_
Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко повідомив, що вінгер Динамо Богдан Редушко не допоможе команді на Євро-2026 U-19.
За словами наставника, київський клуб відмовився відпускати футболіста навіть на частину турніру:
«На жаль, не відпустили його. Хоч ми й пропонували їм тільки на дві гри взяти Богдана і відпустити його після другого матчу з сербами, на жаль, керівництво, ну, і Ігор Костюк не пішов нам назустріч», – сказав Михайленко.
Наставник юнацької збірної визнав, що втрата є відчутною, але команда вже зосередилася на тих виконавцях, які є в її розпорядженні:
«Шкода, але що робити? Треба рухатись далі. У нас є інші гравці, які готові підставити плече», – додав тренер.
Зауважимо, що в минулому сезоні 19-річний Редушко провів 16 матчів за першу команду Динамо, забив два м'ячі та віддав дві результативні передачі. Уже 9 липня кияни стартують у кваліфікації Ліги Європи матчем проти Університаті Клуж-Напока.
Джерело: Суспільне Спорт
Читайте також:
Один із найрезультативніших гравців Карпат офіційно залишив клуб
У Динамо розкрили, на якому етапі відновлення перебуває Кабаєв