Поділитись:

Ексзахисник клубу з єврокубковою історією висловився про Довбика

Автор: Уляна Озюк |
Четвер, 25 червня 2026, 23:45
169
0
0
Ексзахисник клубу з єврокубковою історією висловився про Довбика

фото: https://www.instagram.com/tema_dovbyk

Колишній захисник Фіорентини та футбольний експерт Альберто Малушчі оцінив гру українського форварда Роми Артема Довбика та можливість його переходу до «фіалок».

Фахівець зазначив, що вважає Мойзе Кіна незамінним для флорентійського клубу, однак водночас позитивно висловився про потенціал українця.

«Якщо в мене є Кін, я завжди його залишу. Як знайти альтернативу такого калібру? Мені здається, що це неможливо», – сказав Малушчі.

Водночас експерт не виключив, що Довбик міг би підсилити команду, якщо отримає стабільну форму:

«Довбик? Я б підписав його без вагань. Він один з тих гравців, які можуть провести чудовий сезон», – додав він.

Зазначимо, що в сезоні 2025/26 Довбик провів 18 матчів за Рому, забивши три голи та віддавши дві результативні передачі. Римський клуб завершив чемпіонат на третьому місці.

Джерело: Laviola

Читайте також:

Секрет підготовки молодіжної збірної України: заява тренера перед Євро

Новий радник у ФК Харків: Бартулович неочікувано оцінив призначення

Чому ЛНЗ розпрощався з досвідченими гравцями: пояснення від Пономарьова

Інсайдер розкрив причину зриву трансферу Циганкова в Трабзонспор

169
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів