Святкування перемоги на ЧС завершилося трагедією: авто влетіло в натовп фанатів (+ВІДЕО)
Фото: x.com/miseleccionmxEN
Святкування перемоги збірної Мексики над командою Чехії (3:0) у третьому турі Чемпіонату світу з футболу завершилося трагічним інцидентом у місті Кабо-Сан-Лукас. Після завершення матчу група фанатів перекрила одну з міських доріг, влаштувавши стихійні гуляння на честь успіху своєї збірної.
Ситуація загострилася, коли водій легкового автомобіля, намагаючись проїхати крізь натовп, вчинив наїзд на людей. Обурені вболівальники почали оточувати машину та завдавати ударів по кузову, намагаючись зупинити водія. Внаслідок цього інциденту автомобіль збив кількох учасників святкування.
Наразі правоохоронні органи з’ясовують усі обставини події. Про кількість постраждалих та стан їхнього здоров’я буде повідомлено згодом.
Чемпіонат світу-2026, який проходить у США, Канаді та Мексиці, вже неодноразово супроводжувався інцидентами, проте ситуація в Кабо-Сан-Лукас стала однією з найбільш небезпечних за час турніру.
Читайте також:
В Нідерландах не вірять у Довбика: що кажуть про можливий трансфер
Легендарний футболіст Динамо звернувся до Суркісів
Моурінью вже наводить порядки в Реалі: що задумав португалець