Офіційне рішення: Аль-Шабаб визначився з майбутнім Бущана
фото: ФК Полісся
Аль-Шабаб офіційно оголосив про відхід Георгія Бущана.
Саудівський клуб повідомив про дострокове припинення співпраці з українським воротарем за взаємною згодою сторін. У своєму зверненні Аль-Шабаб подякував Бущану за виступи у складі команди та побажав йому успіхів у подальшій кар'єрі.
Нагадаємо, голкіпер перейшов до Аль-Шабаба з Динамо у січні 2025 року за 3 мільйони євро. Протягом періоду в Саудівській Аравії українець провів 13 матчів у всіх турнірах, в яких пропустив 28 м'ячів.
Минулого сезону Бущан виступав за Полісся на правах оренди. Очікується, що після завершення співпраці з іноземним клубом 32-річний воротар продовжить кар'єру в житомирській команді. За даними Transfermarkt, його ринкова вартість становить 2 мільйони євро.
Джерело: alshababsaudifc
Читайте також:
Завищені очікування проти реальності: Вацко порівняв збірну України з невдахами ЧС-2026
Крапку поставлено: Суркіс ухвалив рішення щодо майбутнього Пономаренка
Інтерес став конкретним: Рома отримала офіційну пропозицію щодо Довбика
Динамо вчиться на помилках? У продажі Яцика побачили важливий сигнал
Нове підсилення для Ротаня: Полісся підпише перспективного хавбека з Гани