Жорсткий вердикт Де Дзербі: ексгравець Шахтаря не потрібен Тоттенгему
фото: https://www.instagram.com/manorsolomon
Вінгер Тоттенгема Манор Соломон, який раніше виступав за Шахтар, не входить у плани лондонського клубу на майбутній сезон.
Минулий сезон 26-річний футболіст провів в оренді: першу частину – у Вільярреалі, другу – у Фіорентині.
Влітку Соломон розраховував повернутися до Тоттенгема та закріпитися в основі, однак, за інформацією джерела, головний тренер Роберто Де Дзербі повідомив гравцю, що клуб не розраховує на нього та шукає варіанти продовження кар’єри в іншій команді.
Додамо, що Соломон приєднався до Тоттенгема у 2023 році на правах вільного агента після відходу з Шахтаря. Відтоді він провів лише 6 офіційних матчів за лондонський клуб.
Джерело: Football London
Читайте також:
Європейські клуби полюють на нападника Динамо
Форвард із ПСЖ у Динамо: як Забарний вплинув на трансфер
Моурінью пояснив, чому повернувся до Реала: справа не лише у футболі
Спірний момент у матчі Англії: Беллінгем обійшов нове правило ФІФА