Німецькі медики винесли вердикт: у Динамо проблеми з ключовим гравцем

Автор: Уляна Озюк |
Вівторок, 23 червня 2026, 23:53

фото: https://www.instagram.com/zakharchenko.vld

Захисник київського Динамо Владислав Захарченко пройшов медичне обстеження в Мюнхені, за підсумками якого лікарі визначили подальшу тактику його відновлення.

Про стан футболіста повідомив спортивний лікар Андрій Ярмакі. За його словами, гравцю було проведено магнітно-резонансну томографію та ультразвукове дослідження, які допомогли уточнити характер пошкодження.

Після аналізу результатів фахівці ухвалили рішення відмовитися від хірургічного втручання. Захарченко проходитиме консервативне лікування та курс реабілітації без операції.

Для захисника вже розроблено індивідуальну програму відновлення, яка має допомогти йому поступово повернутися до тренувань і набрати оптимальні кондиції.

Зазначимо, що в сезоні 2025/26 він провів 30 матчів, у яких забив 4 голи та віддав 2 результативні передачі.

Джерело: Instagram

Читайте також:

Політична напруга і єврокубки: Динамо ухвалило рішення щодо стадіону

Роналду відповів хейтерам: емоційна заява після матчу ЧС-2026

Судаков здивував рішенням після призначення нового наставника Бенфіки

Дубль Роналду і контроль Португалії: розгром Узбекистану на ЧС-2026 (+ВІДЕО)