Політична напруга і єврокубки: Динамо ухвалило рішення щодо стадіону
фото: https://www.instagram.com/fc_dynamo_kyiv
Операційний директор Динамо Юрій Барбаш прокоментував можливість зміни домашньої арени київського клубу під час єврокубкових матчів на тлі політичної напруги між Польщею та Україною.
За словами представника клубу, у Динамо не бачать підстав для зміни поточної моделі проведення домашніх поєдинків:
«Упродовж кількох попередніх сезонів у київського Динамо склалися чудові стосунки з керівництвом футбольної арени в Любліні та з місцевою владою. Переконаний, ця співпраця сприймається виключно як обопільно вигідна та корисна», – зазначив Барбаш.
Він також наголосив, що клуб не бачить ризиків для організації матчів у Польщі:
«Наразі Динамо не бачить жодних ризиків, що спричиняли б необхідність шукати новий стадіон для домашніх єврокубкових поєдинків. Окрім того, в нас продуктивні й навіть теплі взаємини з ареною в Стальовій Волі, де грає команда U-19, а також із Польським футбольним союзом», – додав він.
Зауважимо, що в першому раунді кваліфікації Ліги Європи Динамо зіграє проти румунської Університаті Клуж. Перша гра відбудеться 9 липня в Любліні, матч-відповідь – 16 липня в Клужі.
Джерело: Трибуна
Читайте також:
Роналду відповів хейтерам: емоційна заява після матчу ЧС-2026
Судаков здивував рішенням після призначення нового наставника Бенфіки
Дубль Роналду і контроль Португалії: розгром Узбекистану на ЧС-2026 (+ВІДЕО)
Історичний вечір Роналду: унікальні рекорди у матчі з Узбекистаном