Поділитись:

Бекхем кличе в США: Мбаппе заговорив про перехід до МЛС

Автор: Олександр Домальчук |
Понеділок, 22 червня 2026, 23:40
123
0
0
Бекхем кличе в США: Мбаппе заговорив про перехід до МЛС

фото: https://www.instagram.com/k.mbappe/

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе висловився про можливість виступати в МЛС у майбутньому. 

Форвард зізнався, що поки не має конкретних планів щодо переїзду до США, однак не виключає такого варіанту на пізнішому етапі своєї кар'єри:

«Я не знаю, чи буду одного дня грати в МЛС. Девід Бекхем багато разів говорив мені про це.

 

Американська культура відрізняється, там немає меж для амбіцій, і мені це подобається».

Наразі Мбаппе виступає за Реал, до якого приєднався влітку 2024 року. Француз залишається одним із найкращих футболістів світу та регулярно потрапляє до сфери уваги вболівальників і медіа завдяки своїм виступам і заявам. 

Джерело: X

Читайте також:

Гравець збірної України дав згоду на повернення в УПЛ – залишилася одна перешкода

Дубль Мессі та рекорд: Аргентина здолала Австрію на ЧС-2026 (+ВІДЕО)

Після повернення до Києва: Костюк відверто висловився про майбутнє легіонера в Динамо

В Італії розкрили справжню позицію Роми щодо Довбика на тлі інтересу іспанських клубів

Співпраця завершена: Мельгоса залишив збірну України U-21

123
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів