Матч Кубка Англії між Вест Бромвічем і Вулвергемптоном перервали через бійки на трибунах (ВІДЕО)

Неділя, 28 січня 2024, 16:03
489
0
0

Матч Кубка Англії між команди Вест Бромвіч і Вулвергемптон був зупинений через заворушення між вболівальниками обох команд.

Вулвергемптон вигравав 2:0 на стадіоні Бромвіча завдяки голам Педро Нето і Матеуса Куньї. Після другого гола матч був припинений, бо фанати вибігли на поле. Вони прорвалися з сектора гостей до сектора господарів.

Залишалося трохи більше 10 хвилин, коли матч був зупинений. На стадіон прибула поліція, але деякі фанати встигли потрапити на поле. На трибунах почалися бійки, особливо в секторі Бірмінгем Роуд Енд.

Було швидко вирішено, що гравців треба вивести з поля. Вони пішли в роздягальню. Деякі зірки взяли своїх дітей з небезпечної зони.

Матч не міг продовжуватися, поки охорона не дала дозвіл. Ці сцени затьмарили поєдинок, в якому два запеклі сусіди зіткнулися вперше з травня 2021 року.