Поділитись:

Дієго Годін про мадридський "Атлетіко" - "Це зовсім інша команда, ніж тоді, коли я там був"

Четвер, 21 вересня 2023, 13:19
51
0
0
Дієго Годін про мадридський "Атлетіко" - "Це зовсім інша команда, ніж тоді, коли я там був"

Фото: GettyImages

Легенда мадридського "Атлетіко" Дієго Годін визнав, що хоча "Лос Кольчонерос" все ще мають багато рис Дієго Сімеоне, команда вже не має того характеру, який був під час його виступів.

 

Він стверджує, що це не означає, що це краще чи гірше, розповідаючи Marca, що його команда була дуже рідкісним колективом.

"Це зовсім інше. Ні краще, ні гірше, це інша команда. Ми були групою людей з визначеними характеристиками, ми грали цілеспрямовано. Сьогодні вони грають інакше, навіть з іншими ігровими системами, і це інші гравці. З тим же тренером, з тією ж пристрастю, з тим же серцем, з тією ж любов'ю до клубу, але в іншій роздягальні".

Напередодні мадридського дербі в неділю Годін очікував на рівну гру.

"Я не бачу в ній багато голів. Сподіваюся, "Атлетіко" зможе перемогти, ми всі цього хочемо. Гра буде дуже рівною".

Він підкреслив, що однією з найкращих справ Сімеоне та його "Атлетіко" було вивести команду на позицію, де вони здатні робити більше, ніж просто оборонятися з двома іншими найбільшими командами Ла Ліги.

"Так, це те, про що я говорив раніше, що нам як клубу і як команді вдалося знову позиціонувати команду на рівних і на рівних конкурувати з "Барселоною", з Мадридом в Лізі, незважаючи на прірву різниці в бюджетах. І сьогодні "Атлетіко" на рівних конкурує у всіх змаганнях. Це була складна, важка робота, але нам вдалося позиціонувати клуб там".

Здається цілком закономірним, що зі зростанням бюджету "Атлетіко", гравці, яких він може запросити, можуть бути технічно кращими за тих, що були до них, але, можливо, менш придатними для боротьби за м'яч. Більш технічні гравці, як правило, грають у кращих командах, а тому звикли володіти м'ячем і думати насамперед про те, як обіграти суперника, а не про те, як його зупинити.

51
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS