Поділитись:

Стали відомі судді матчів восьмого туру УПЛ. VAR буде на семи матчах

Автор: Іван Чирко |
Четвер, 21 вересня 2023, 13:21
47
0
0
Стали відомі судді матчів восьмого туру УПЛ. VAR буде на семи матчах

Фото медіацентру ФК "Рух".

Комітет арбітрів УАФ оголосив суддівські призначення на 8-й тур УПЛ.

"Оболонь" - "Верес" 

Арбітр — Омельченко О.В. (Слов'янськ),
асистенти арбітра — Сердюк Д.О. (Полтава), Чопілко Т.Г. (Київська обл.),
четвертий арбітр — Дьордь Н.В. (Ужгород),
арбітр ВАА — Шурман Д.Л. (Київська обл.),
асистент ВАА — Володін В.В. (Херсон),
спостерігач арбітражу — Шмигельський О.В. (Львів).

"Олександрія" - "Чорноморець"

Арбітр — Коваленко А.А. (Полтава),
асистенти арбітра — Рибченко І.О. (Запоріжжя), Котубей П.В. (Закарпатська обл.),
четвертий арбітр — Афанасьєв О.О. (Харків),
арбітр ВАА — Пасхал І.Ю. (Херсон),
асистент ВАА — Приступа С.А. (Черкаська обл.),
спостерігач арбітражу - Мельничук В.Г. (Сімферополь).

ЛНЗ - "Динамо"

Арбітр — Панчишин Д.І. (Харків),
асистенти арбітра — Сухін В.В. (Одеса), Павлінов О.В. (Одеса),
четвертий арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.),
арбітр ВАА — Бондаренко Д.Є. (Одеса),
асистент ВАА — Єрмоленко Р.М. (Чернігів),
спостерігач арбітражу — Геренда Є.Б. (Калуш).

"Полісся" - "Минай"

Арбітр — Євтухов Д.Ю. (Дніпро),
асистенти арбітра — Куцев В.А. (Київська обл.),Матяш В.В. (Донецьк),
четвертий арбітр — Резніков Д.М. (Кам'янське),
арбітр ВАА — Балакін М.О. (Київська обл.),
асистент ВАА — Коротін В.І. (Черкаси),
спостерігач арбітражу — Коваленко Г.Б. (Одеса).

"Ворскла" - "Кривбас"

Арбітр — Деревінський О.О. (Хмельницький),
асистенти арбітра — Скрипка А.М. (Кропивницький), Нижник В.О. (Вінниця),
четвертий арбітр — Блавацький Р.А. (Львів),
спостерігач арбітражу — Кутаков Д.О. (Київська обл.).

"Рух" - "Шахтар"

Арбітр — Романов В.М. (Дніпро),
асистенти арбітра — Чертоляс М.В. (Херсон), Жуков О.В. (Харків),
четвертий арбітр — Задиран С.С. (Київська обл.),
арбітр ВАА — Козик Я.В. (Мукачево),
асистент ВАА — Марченко Д.Г. (Чернігів),
спостерігач арбітражу — Дзюба С.М. (Хмельницький).

"Зоря" - "Дніпро-1"

Арбітр — Монзуль К.В. (Харків),
асистенти арбітра — Грушко С.А. (Київська обл.), Стрілецька М.С. (Суми),
четвертий арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.),
арбітр ВАА — Романюк А.М. (Івано-Франківськ),
асистент ВАА — Беркут О.А. (Суми), 
спостерігач арбітражу — Швецов В.Б. (Одеса).

"Металіст 1925" - "Колос" 

Арбітр — Райда М.М. (Закарпатська обл.),
асистенти арбітра — Дашко О.В. (Київська обл.), Клименко Т.А. (Хмельницький),
четвертий арбітр — Кубряк Д.В. (Одеса),
арбітр ВАА — Козиряцький М.С. (Запоріжжя),
асистент ВАА — Скобля В.С. (Суми), 
спостерігач арбітражу — Дердо В.Г. (Чорноморськ).

47
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS