Поділитись:

Ексгравець Динамо прокоментував перебудову складу після поразки від Шахтаря

Субота, 09 травня 2026, 20:44
159
0
0
Ексгравець Динамо прокоментував перебудову складу після поразки від Шахтаря

фото: https://www.instagram.com/fc_dynamo_kyiv

Колишній півзахисник київського Динамо Андрій Богданов прокоментував поразку «біло-синіх» у матчі з донецьким Шахтарем (1:2) у 26-му турі УПЛ. На думку ексгравця, перемога «гірників» була заслуженою, а Динамо перебуває на етапі перебудови складу та омолодження.

«Ну, знаєте, футбол – це така річ… Ми бачимо, що Шахтар у цьому чемпіонаті справедливо перебуває на першому місці. Динамо обрало трохи інший вектор на омолодження складу. Тому в них усе попереду», – зазначив Богданов.

Додамо, що Шахтар може оформити чемпіонство вже за підсумками 27-го туру, якщо переможе команду СК Полтава. Динамо наразі посідає четверте місце з 47 очками. Наступний матч команди відбудеться 9 травня проти ЛНЗ.

Джерело: Sport-express.ua 

Читайте також:

Напруга до фінального свистка: бойова нічия Зорі та Металіста 1925

Контракт як тягар: як історія Мудрика впливає на фінанси Челсі

Домашній успіх Штутгарта: яскрава перемога над Баєром

Український тренер жорстко оцінив гру одного з фаворитів Ліги чемпіонів

159
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів