Грізманн курйозно промахнувся з пенальті у матчі проти Севільї

П'ятниця, 26 січня 2024, 09:51
664
0
0

Антуан Грізманн, який показує чудову гру за Атлетіко Мадрид, не зміг реалізувати пенальті у чвертьфіналі Кубка Іспанії проти Севільї.

"Рохібланкос" не змогли забити жодного гола у першому таймі свого протистояння з Севільєю, і це частково було пов’язано з промахом Грізманна з одинадцятиметрового удару на 26-й хвилині гри. Француз вийшов пробивати пенальті, але послизнувся і відправив м’яч далеко за ворота Орьяна Ніланда. Гра завершилася мінімальною перемогою мадридців 1:0, завдяки голу Мемфіса Депая.

Переможець цього протистояння приєднався до трьох вже кваліфікованих команд Мальорка, Атлетік Більбао і Реал Сосьєдад

Суд в Іспанії пропонує судити експрезидента футбольної федерації за поцілунок з футболісткою