Гравець європейського клубу заявив про готовність до збірної України
фото: https://www.instagram.com/ivanzhelizko
Півзахисник гданської Лехії Іван Желізко прокоментував можливість отримати виклик до збірної України з футболу.
Український хавбек, який проводить результативний сезон у чемпіонаті Польщі, оцінив власну готовність до переходу на рівень національної команди.
«Так, відчуваю готовність, але не було ніяких розмов та обговорень», – зазначив Желізко.
Футболіст виступає за Лехію з 2023 року, куди перебрався з Валмієра. У нинішньому сезоні він провів 30 матчів, забив шість м’ячів і віддав сім результативних передач.
Зазначимо, що раніше Желізко виступав за молодіжну збірну України та дійшов до півфіналу чемпіонату Європи 2023 року.
Джерело: Футбол 24
Читайте також:
Несподіваний фаворит: хавбек Динамо виділив одного з гравців Шахтаря
Різка реакція після матчу з Динамо: реакція тренера юнацького Шахтаря
Атака Шахтаря під питанням: експерт зробив відверту заяву
Шахтар під загрозою втрати гравця: престижний клуб підготував пропозицію