Неділя, 21 січня 2024, 23:00
704
3
0

У ці хвилини Жирона в рамках 21-го туру приймає Севілью. Станом на кінець першого тайму рахунок 3:1 на користь господарів. Усі три м'ячі забив український нападник Артем Довбик.

Для цього нападнику знадобилось всього лише 6 хвилин та 32 секунди.

Незважаючи на такі показники, це навіть не найшвидший хет-трик у нинішньому сезоні (у 8-му турі гравець Альмерії Суарес забив тричі за 5 хвилин та 25 секунд). Цікаво, що минулого сезону Карім Бензема забив три голи за 6 хвилин і 30 секунд.

Вважається, що найшвидшим хет-триком в історії Ла Ліги ще 1950 року відзначився гравець Хімнастика Паінья, якому для хет-трика знадобилося чотири хвилини.

Варто відзначити, що Довбик зрівнявся за забитими голами з Беллінгемом, але через більшу кількість асистів саме українець очолив рейтинг бомбардирів.

Також цікаво, що нападник став першим українцем, який забив 3 голи в одному матчі Ла Ліги.

Відео голів можна переглянути за посиланням.