Субота, 20 січня 2024, 16:30
389
0
0

Арсенал здобув переконливу перемогу над Крістал Пелес з рахунком 5:0 в рамках 21-го туру АПЛ. Господарі показали свою силу і клас, забивши три голи у другому таймі після того, як вже вели 2:0 до перерви.

Арсенал відкрив рахунок на 11-й хвилині, коли Габріель зміг пробити головою з кутового, виконаного Декланом Райсом. На 37-й хвилині щастя посміхнулося господарям, коли воротар Крістал Пелес Дін Гендерсон несподівано забив автогол, спробувавши відбити м’яч від свого захисника.

У другому таймі Арсенал продовжив свою домінацію, забивши ще два голи за п’ять хвилин до кінця гри. На 59-й хвилині Габріель Жезус розіграв ідеальну передачу Леандро Троссару, який з легкістю обіграв Гендерсона. На 90+4 і 90+5 хвилинах Габріель Мартінеллі двічі відзначився, отримавши гарні паси від Едді Нкетії та Жоржіньо.

Крістал Пелес не зміг нічого протиставити сильній грі Арсенала і лише раз небезпечно загрожував воротам Давіда Раї. Це був перший матч для Олександра Зінченка після травми, але українець зумів вплинути на хід гри.

Арсенал піднявся на третє місце в турнірній таблиці, маючи 43 пункти, тоді як Крістал Пелес опустився на 14-те місце з 21 очком. У наступному турі Арсенал зіграє проти Ноттінгем Фореста, а Крістал Пелес прийматиме Шеффілд Юнайтед.

Арсенал — Крістал Пелес 5:0
Голи: Магальяйнс, 11, 37, Троссар, 59, Мартінеллі, 90+4, 90+5

Арсенал: Рая — Вайт, Саліба, Габріел (Ківьор, 81), Зінченко — Едегор, Райс (Жоржиньо, 73), Гаверц (Сміт-Роу, 69) — Сака, Жезус (Нкетіа, 81), Троссар (Мартінеллі, 69)

Крістал Пелес: Гендерсон — Клайн (Ахамада, 76), Андерсен, Геї (Томкінс, 87), Мітчелл — Г'юз (Озо, 68), Лерма — Річардс, Езе, Шлюпп (Франса, 76) — Матета