Відбулось жеребкування чвертьфіналів Кубка Іспанії. Відомо з ким зіграють українці

Автор: Іван Чирко |
П'ятниця, 19 січня 2024, 14:37
629
1
0

Сьогодні, 19 січня, у Лас-Росасі відбулось жеребкування чвертьфіналів Кубка Іспанії. Зокрема, свого суперника дізналась Жирона, за яку грають українці Артем Довбик та Віктор Циганков.

Жиронці поїдуть в гості до Мальорки, яку вони вже перемагали у цьому сезоні, але в рамках Ла Ліги. Той матч запам'ятався шаленою результативністю та завершився з рахунком 5-3.

Серед інших пар варто відмітити протистояння Атлетіка Більбао та Барселони, яке є одним із класичних в іспанському футболі.

Повні результати жеребкування:

Атлетік Більбао - Барселона

Сельта - Реал Сосьєдад

Мальорка - Жирона

Атлетіко Мадрид - Севілья

Нагадаємо, що 1/4 фіналу Кубка Іспанії складається з одного матчу. Ігри цієї стадії турніру пройдуть з 23 по 25 січня.