Динамо зазнало кадрових втрат перед матчем з Фіорентиною
Фото: ФК Динамо Київ
Напередодні надважливого виїзного поєдинку п'ятого туру Ліги конференцій проти італійської Фіорентини, київське Динамо зіткнулося з несподіваними кадровими проблемами. Виконувач обов'язків головного тренера Ігор Костюк не зможе розраховувати одразу на трьох молодих гравців, які останнім часом почали залучатися до першої команди.
Йдеться про нападника Матвія Пономаренка та півзахисників Богдана Редушка і Кирила Осипенка. Причини їхньої відсутності є різними. Пономаренко, який вже встиг забити за основу в поточному сезоні, вирушив у розташування команди U-19 для участі в матчі Юнацької ліги УЄФА.
Що стосується Редушка, який яскраво дебютував у попередніх матчах, та Осипенка, то вони просто не були заявлені на єврокубковий турнір.
Ці втрати можуть стати досить відчутними для Ігоря Костюка, який після свого призначення почав активно залучати до основного складу молодих вихованців. Матч проти одного з фаворитів турніру, що відбудеться 11 грудня, стане для оновленого Динамо серйозним випробуванням на міцність.
Читайте також:
Стало відомо, кого Суркіс хоче бачити на чолі Динамо
Повернення Мудрика: названо точну дату завершення дискваліфікації українця
Трагедія у світовому футболі: легенда збірної Бельгії помер від крововиливу в мозок
Легенда Динамо потрапив до в'язниці: стали відомі подробиці інциденту
Помер ексгравець Динамо – видатний український тренер та селекціонер