221
0
0

В суботу, 30 грудня, Манчестер Юнайтед провів виїзний поєдинок з Ноттінгем Форест, в рамках 20-го туру АПЛ.

Перший тайм був доволі спокійним, а от після перерви команди змогли забити аж 3 голи, більш влучнішими цього вечора були господарі.

На 64-й хвилині Ніколас Домінгес отримав м'яч в центрі штрафного майданчика Манчестер Юнайтед і більярдним ударом вивів Ноттінгем уперед - 1:0.

На 78-й хвилині манкуніанці провели чудову контратаку, Гарначо асистував на Рашфорда і Маркус прицільним ударом зрівняв рахунок у матчі (1:1).

Команди почали грати у відкритий футбол і через 4 хвилини Гіббс-Вайт, під час контратаки, красивим ударом з-за меж штрафного майданчика вивів господарів вперед (2:1). До 2-го тайму арбітр додав аж 10 хвилин і "червоні дияволи" мали шанс зрівняти рахунок, проте цього вечора фортуна посміхнулася Ноттінгем Форест.

У підсумку Манчестер Юнайтед із 31 балом в активі залишився на 7 місці в АПЛ. А Ноттінгем Форест набрав 20 очок і піднявся на 15 сходинку турнірної таблиці чемпіонату Англії.