Динамо може втратити гравця через правило ФІФА
фото: facebook.com/fcdynamoua
Київське Динамо, схоже, остаточно втратило бразильського вінгера Вітіньйо. Хоча його оренда в Інтернасьоналі завершується 30 червня, футболіст не планує повертатися до України — і має на це юридичне підґрунтя.
За даними бразильських ЗМІ, ФІФА готується подовжити дію спеціального правила, яке дозволяє іноземним гравцям, що належать українським клубам, в односторонньому порядку призупиняти свої контракти та продовжувати виступи в інших командах. Ця норма діяла з 2022 року, її поточний термін завершується 30 червня, але тепер очікується її продовження ще на один рік.
Цим і хоче скористатися Інтернасьональ — клуб уже планує залишити 26-річного вінгера у своєму складі ще на сезон. Сам Вітіньйо теж не горить бажанням повертатися до України, попри те, що його контракт із Динамо чинний до літа 2027 року.
Минулого сезону Вітіньйо провів 25 матчів у Бразилії, забивши 6 голів. Його ринкова вартість оцінюється у 7,5 млн євро.
Джерело: Correio do Povo
Читайте також:
Вернидуб отримав пропозиції з-за кордону, але є одне «але»: тренеру заважає українське законодавство
Мудрик почав залицятися до відомої футболістки (+ФОТО)
Зінченко за крок до переїзду в Серію А - відомі деталі трансферу
Український голкіпер перебрався до британського клубу, що зіграє в єврокубках