189
0
0

У суботу, 23 грудня, в рамках 17-го туру Серії А міланський Інтер приймав Лечче.

На 43-й хвилині Бісек забив гол у роздягальню, спрямувавши м'яч головою під праву стійку воріт Лечче (1:0). На 78-й хвилині матчу Ніколо Барелла подвоїв перевагу Інтера, влучно пробивши у нижній лівий кут воріт (2:0).

Із 83-ї хвилини Лечче залишився у меншості, за неспортивну поведінку червону картку отримав Ламек Банда.

У підсумку Інтер переміг і з 44 очками продовжує впевнено лідирувати в Серії А. Лечче з 20 пунктами в активі залишився на 12-му місці в турнірній таблиці.

У наступному турі Інтер поїде в гості до Дженоа, а Лечче також на виїзді зіграє проти Аталанти.