Гаряча перепалка між Хаві та Левандовським у перерві матчу Барса - Альмерія

П'ятниця, 22 грудня 2023, 11:29
164
0
0

Після важких часів в останні тижні Барселоні потрібно було піднатужитись у чемпіонаті, щоб закріпитися в першій четвірці. Це означало перемагати Альмерію, яка посідає останнє місце. Не надто переконливо граючи, Барса вирвалася з пастки, розставленої андалузькою командою, вигравши 3:2. Але не все було так веселково для "блауграна", особливо в першому таймі.

Чинні чемпіони Іспанії вели в рахунку завдяки голу Рафіньї, але були заскочені зненацька суперником ще до перерви, коли Лео Баптистао зрівняв рахунок. Цього було достатньо, щоб довести Хаві до сказу, і він поспішив дорікнути своїм гравцям.

«Я хочу, щоб ви бігали, як свині», - цитують слова каталонського тренера.

Явно роздратований грою своєї команди, колишній гравець збірної Іспанії зіграв особисто з Робертом Левандовскі, попросивши його "хоч раз почати бігати". Напруга в роздягальні...