Вольфсбург: тренер Ніко Ковач знаходиться під тиском

Четвер, 21 грудня 2023, 10:15
131
0
0

Після позитивного старту сезону Вольфсбург мав би боротися за повернення до Ліги чемпіонів. Однак, здобувши одну перемогу в попередніх дев'яти матчах до старту, "Вовки" опинилися ближче до нижньої частини таблиці Бундесліги.

Крім того, на Фольксваген Арену завітала колишня команда Ніко Ковача. Це було побоювання, яке підтвердилося з першим свистком, коли "Баварія" взяла під контроль перший тайм, вирвавшись вперед із заслуженим рахунком 2:0.

Тим не менш, удар Максиміліана Арнольда перед перервою, запропонував команді Ковача шлях назад у гру, з якої вони, здавалося, вийшли. Однак, хоча в другому таймі "Вовки" стали більш домінантними, невдачі в останній третині продемонстрували, чому вони стрімко опускаються вниз по турнірній таблиці Бундесліги. Голи та результати не йдуть на користь Вольфсбургу, і це, безумовно, не допомагає, залишаючи майбутнє Ковача під питанням.