Барселона ледь перемогла аутсайдера Ла Ліги

178
0
0

У середу, 20 грудня, Барселона приймала вдома Альмерію, в рамках 18-го туру Ла Ліги.

Із перших хвилин каталонці заволоділи ініціативою у матчі з аутсайдером чемпіонату Іспанії, проте ніяк не могли "розмочити" рахунок. У середині першого тайму, на 33-й хвилині, Рафінья, після подачі з кутового, вдало зіграв на добиванні у штрафному майданчику суперників та вколотив м'яч у ворота Альмерії (1:0).

Не довго каталонці вигравали, Лео Баптістао вже на 41-й хвилині відновив рівновагу у матчі, реалізувавши вихід один на один із голкіпером Барселони (1:1). Спочатку арбітр скасував взяття воріт, але бригада арбітрів VAR підвердила законність голу.

На 60-й хвилині капітан блауґрана Сержі Роберто після подачі з кутового ефектно пробив головою і вивів Барселону вперед (2:1). На 71-й хвилині Едгар Гонсалес скористався метушнею в штрафному майданчику каталонців і відправив "смугастого" у ворота каталонців (2:2).

На 83-й хвилині Роберт Левандовські зробив асист на капітана і Сержі Роберто оформив дубль, відправивши м'яч поміж ніг голкіперу Альмерії (3:2).

У підсумку Барселона здобула важку перемогу і піднялася з четвертого на третє місце в турнірній таблиці, заробивши з початку сезону 38 очок. Альмерія посідає останнє, 20 місце, маючи в "скарбничці" лише 5 балів.

У наступному турі вже у 2024 році каталонці зіграють на виїзді проти Лас Пальмаса, а Альмерія поїде в гості до Осасуни.