Черговий скандал в Чемпіонаті Туреччини: гравці Істанбулспора покинули поле під час матчу

Вівторок, 19 грудня 2023, 22:35
156
4
0

Під час матчу 17-го туру турецької Суперліги між Істанбулспором та Трабзонспором стався інцидент, після якого гравці однієї із команд покинули поле.

На рішенні покинути поле повпливав президент клубу, який буквально змусив гравців передчасно закінчити матч. А сталося все через те, що судя не поставив, здавалося б, пенальті у ворота Трабзонспору навіть після перегляду системи ВАР.  Після цього моненту Трабзонспор одразу вийшов вперед на 69-ій хвилині. Згодом команди зіграли ще 10 хвилин і матч призупинили через протест господарів.

Поки невідомо, як далі будуть розвиватись події, і яке рішення прийме Турецька федерація футболу.