Шахтар зіграв у нічию з японською Авіспа Фукуока у товариському матчі

Понеділок, 18 грудня 2023, 14:15
129
1
0

Шахтар, який проводить турне по Азії, зіграв у нічию 2:2 з японською командою Авіспа Фукуока на національному стадіоні в Токіо. Український чемпіон вів у рахунку з сьомої хвилини, коли Сікан забив головою після подачі Гочолеішвілі. Але в середині першого тайму японці відновили паритет, забивши два м’ячі за три хвилини. Перший гол з кутового забив Мія, а другий - Канаморі після гри в стіночку.

У другому таймі Шахтар знову вийшов вперед, коли Швед, який вийшов на заміну, закрутив м’яч у дальній кут з меж штрафного. Але японці врятували нічию. Матч закінчився з рахунком 2:2, що відповідало дружньому характеру зустрічі.

Шахтар став першим в історії українським колективом, який зіграв матч в Японії.

Авіспа Фукуока 2:2 Шахтар