Капітан Лутона Том Локкер одужує в лікарні після зупинки серця посеред матчу

Неділя, 17 грудня 2023, 13:04
144
0
0

Вчорашній матч Прем'єр-ліги, який відбувся 16 грудня між Лутоном і Борнмутом довелося перервати через те, що у капітана Лутона Тома Локкера сталася зупинка серця.

Локкеру надали допомогу лікарі швидкої допомоги та персонал у другому таймі, коли рахунок був 1:1, а на 65 хвилині було оголошено перерву.

Захисника винесли з поля на ношах в оточенні медичної бригади, а вболівальники аплодували стоячи.

Після того, як гравці були виведені, Прем'єр-ліга підтвердила, що матч був припинений.

Захисник збірної Уельсу Локкер переніс операцію з корекції фібриляції передсердь у червні після того, як втратив свідомість під час фінальної гри плей-офф Чемпіоншипу проти Ковентрі.

Капітан "капелюшників" повернувся в стрій на початку нового сезону і до суботнього матчу встиг зіграти 15 ігор у всіх турнірах.

Пізніше Лутон підтвердив, що Локкер прийшов до тями і був доставлений в лікарню.