Поділитись:

Ромелу Лукаку перешкодив Жеремі Доку перейти у "Челсі"?

Вівторок, 12 вересня 2023, 09:06
130
0
0
Ромелу Лукаку перешкодив Жеремі Доку перейти у "Челсі"?

фото: @Maxppp

Ця дивна історія, точно не викликає задоволення у вболівальників "Челсі". Цього літа Жеремі Доку прилетів у "Манчестер Сіті" за суму 65 млн євро від "Стад Ренн". Так бельгійський самородок покидає Лігу 1 після трьох цікавих, але не значущих сезонів, щоб приєднатись до Прем'єр-ліги. Але він міг це зробити вже давно...

У віці 15 років, коли Доху грав за "Андерлехт", "Челсі", як і ще деякі великі клуби, цікавились динамічним нападником. Але, за словами академії бельгійського клуба Жана Кіндерманса, неочікуваний дзвінок перекреслив усі плани молодого хлопчика.

«Я пам'ятаю, як привів Ромелу в свій офіс, щоб вирішити проблеми відданості молодих гравців, зокрема Доку. Ромелу відповів, що подзвонить до нього. Але дзвінок швидко забувається, тому я попросив його, вмовити Жеремі залишитись. У мене досі є відео на телефоні, як Ромелу радив сім'ї Доху залишатись в "Андерлехті" ще на якийсь час, бо тут все буде добре».

У кінці колишній гравець "Ренна" залишиться ще на декілька років, перед тим, як покинути команду. Після такого Ромелу Лукаку ще довго не пробачать.

130
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS