Пеп Гвардіола каже, що Ман Сіті тренувався лише 25 хвилин перед матчем з Ліверпулем

Понеділок, 27 листопада 2023, 11:49
248
0
0

Після важкої нічиєї 1:1 з Ліверпулем у суботу (25.11) тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола заявив, що його команда ледве встигла потренуватися 25 хвилин перед матчем АПЛ проти "червоних".

Розмовляючи з журналістами після матчу з Ліверпулем, Гвардіола сказав:

«Сім років я не тренуюся. Максимум 35 хвилин. Ми не тренувалися. Вони почали передсезонну підготовку за 15 днів до... ви знаєте, що таке 15 днів? Ми грали фінал Кубка Англії та фінал Ліги чемпіонів. У них було ще 15 днів з новими гравцями. Ми жодного дня не працювали над тактикою. Напередодні ми тренувалися... Я впевнений, що Юрген [Клопп, тренер Ліверпуля] робить те ж саме. Ми провели 10-15 хвилин з м'ячем і 10 хвилин в обороні.

До вівторка це буде 10 хвилин на полі, рухаючись таким чином. Ми не можемо тренуватися. Якщо ми будемо тренуватися, у нас не буде гравців на наступну гру. У нас їх немає. Тому ми повинні враховувати минулий досвід: просто розуміти, що потрібно робити».

Наступну гру "небесно-блакитні" проведуть у вівторок (28.11)  з РБ Лейпцигом у Лізі чемпіонів.

Віктор Осімхен очолив трансферний список Челсі. Маурісіо Почеттіно шукає топовго нападника

Ерлінг Голанд побив ще один рекорд Прем'єр-ліги, забивши 50 голів швидше, ніж будь-який інший гравець в історії