Поділитись:

Європейські клуби мають сумніви, щодо чесності виплат Саудівської Аравії

Четвер, 07 вересня 2023, 11:29
173
0
0
Європейські клуби мають сумніви, щодо чесності виплат Саудівської Аравії

фото: Reuters

Під час генерального засідання лідерів європейських країн в Берліні, неодноразово поставало питання приходу саудівців у світ футболу. Тема трансферних виплат знаходиться у центрі дискусій на цьому глобальному засіданні "союзу".

Цим літом нафтодолари вільно тексли із Саудівської Аравії, але чи потраплять вони на банківські раїунки європейських клубів? "Аль-Хіляль", який витратив більше 330 мільйона (Неймар, Отавіо, Рубен Невес..), "Аль-Насср" із 140 мільйонами (Мане...). Саудівські клуби за декілька тижнів стали основними гравцями на ринку трансферів у світі футболу. Масове прибуття з фараонськими інвестиціями, які також дозволяють європейським клубам забрати джекпот. Проте лідери, що зібрались у Берліні скептично дивляться в майбутнє.

Клуби хочуть знати всю свою зброю на випадок невиплати повної суми трансферу із саудівських клубів. Тому, що це великі суми та переводи здійснюються не одним платежем. Якщо в найближчі декілька тижнів виникне ситуація несплати, то команда може звернутись до ФІФА, щоб відствояти свої права.

173
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS