Аргентина на чолі з Мессі феєрично вийшла до фіналу Копа Америка, обігравши Канаду (+ВІДЕО)

Середа, 10 липня 2024, 09:22
85
0
0

Джерело фото: Google

Цієї ночі, 10 липня, відбувся перший півфінал Копа Америка 2024, між збірними Аргентини та Канади. Матч закінчився з рахунком 2:0.

Перший тайм розпочався спокійно. На 6 хвилині стався цікавий епізод, коли Анхель Ді Марія впав у штрафному майданчику в боротьбі із суперником, але арбітр миттєво відхилив всі спроби футболістів апелювати до нього з вимогою призначити пенальті.

Рахунок було відкрито на 22 хвилині, коли Хуліан Альварес ефектно приборкав сильну передачу, яку Родріго Де Пауль віддав у штрафний майданчик, та пробив низом по центру воріт.

На 44 хвилині "альбіселесте" мали чудовий шанс встигнути подвоїти рахунок до перерви. Блискучий приклад індивідуальної майстерності продемонстрував Ліонель Мессі, коли попри усі спроби його зупинити, увірвався до штрафного майданчика та пробив, але м'яч пролетів неподалік від лівої стійки воріт.

У Канади натомість був лише один серйозний момент, і то на останній додатковій хвилині. Джонатан Девід мав чудову нагоду забити з меж воротарського майданчика та пробив у правий кут воріт, але Емільяно Мартінес видав божевільний сейв, запобігши голу.

Другий тайм розпочався з голу збірної Аргентини. На 51 хвилині Енцо Фернандес прицілився та за допомогою рикошету, винуватцем якого був Ліонель Мессі, переграв голкіпера. На табло 2:0.

Після цього епізоду гра дещо заспокоїлася, жодна з команд не створила бодай одного моменту за більш анід сорок хвилин.

Раптом на 90 хвилині Канада отримала чудовий шанс забити хоча б один гол. Джоанатан Осоріо віддав передачу на Танітолува Олюваселя, буквально подарувавши йому чудову гольову нагоду, проте він прийняв не правильне рішення та головою пробив повз праву стійку воріт.

У висновку збірна Аргентини їде у фінал Копа Америки 2024, де зустрінеться з переможцем пари Уругвай — Колумбія.

Аргентина — Канада 2:0

Голи: Альварес 22', Мессі 51'

Аргентина: Мартінес — Монтьєль (Моліна 71'), Ромеро, Мартінес, Тальяфіко (Отаменді 64') — Макаллістер (Паласіос 78'), Де Пауль, Фернандес, Ді Марія (Гонсалес 78') — Мессі, Альварес (Мартінес 78')

Канада: Крепо — Девіс (Осоріо 71'), Корнеліус, Бомбіто, Джонстон — Еустакіо (Шуаньєр 72'), Коне — Шеффелберг (Міллар 55'), Девід (Олювасель 64'), Лар'ї (Ахмед 55') — Ларін

Попередження: Моліна 89' — Девід 32', Еустакіо 63', Марш 77', Коне 79'

Ламін Ямал став наймолодшим автором гола в історії Євро (+ВІДЕО)