Збірна Іспанії здолала Францію у неймовірному поєдинку і стала першим фіналістом Євро-2024

Вівторок, 09 липня 2024, 23:56
264
0
0

9 липня відбувся перший півфінал Євро-2024 між збірними Іспанії та Франції. Матч завершився з рахунком 2:1.

Гра відбувалась на Альянц Арені у Мюнхені.

Перший тайм розпочався зі швидкого голу. На дев'ятій хвилині Коло Муані з близької відстані головою вгатив м'яч у правий кут воріт після вдалого проходу та поперечної передачі, яку виконав Кіліан Мбаппе. Однак вже на 21-й хвилині рахунок у матчі зрівняв 16-річний крайній нападник «Фурія Роха» Ламін Ямал, який неймовірним ударом з-за меж штрафного вразив дальню дев'ятку. Вже на 25-й хвилині півзахисник Дані Ольмо прийняв м'яч у штрафному майданчику суперника, красиво обіграв захисника та сильно пробив по воротах. Кунде намагався заблокувати удар, але натомість переправив круглого у сітку власних воріт.

У другому таймі збірна Франції повністю забрала гру під контроль, намагаючись зрівняти рахунок, однак іспанці демонстрували хорошу гру в захисти. Через це французи так і не змогли знайти свій гольовий момент, щоб перевести гру в екстратайми.

Тож збірна Іспанія завдяки цій перемозі стає першим фіналістом Євро-2024. У фіналі «Фурія Роха» зустрінеться з переможцем пари Англія-Нідерланди.

На стадії 1/4 фіналу Євро-2024 збірна Іспанії обіграла німецьку національну команду з рахунком 2:1. Збірна Франції перемогла Португалію (0:0, 3:5 пен.).

Нагадаємо, у другому півфінальному матчі зіграють збірні Нідерландів та Англії. Зустріч відбудеться завтра, 10 липня. Гра пройде на стадіоні Сігнал Ідуна Парк у Дортмунді. В якості головного арбітра зустрічі виступить Фелікс Цвайер з Німеччини. Матч розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Іспанія - Франція — 2:1

Голи: Ямаль, 21, Ольмо, 25 — Коло Муані, 8

Склади команд:

Іспанія: Сімон - Навас (Вівіан, 58), Начо, Ляпорт, Кукурелья - Родрі, Фабіан Руїс - Ямаль (Ферран Торрес, 90+3), Ольмо (Меріно, 76), Ніко Вільямс (Субіменді, 90+3) - Мората (Оярсабаль, 76)

Франція: Меньян - Кунде, Упамекано, Саліба, Тео Ернандес - Канте (Грізманн, 62), Чуамені, Рабйо (Камавінга, 62) - Дембеле (Жиру, 79), Коло Муані (Грізманн, 62), Мбаппе

Ламін Ямал став наймолодшим автором гола в історії Євро (+ВІДЕО)