Поділитись:

Один з клубів УПЛ незабаром може припинити своє існування

Субота, 22 червня 2024, 11:50
421
0
0
Один з клубів УПЛ незабаром може припинити своє існування

Джерело фото: Google

Відомий спортивний журналіст Ігор Бурбас заявив, що Дніпро-1 найближчим часом може припинити існування.

Бурбас повідомив цю інформацію у власній програмі BurBuzz на своєму YouTube-каналі.

«Дніпро-1 може не зіграти навіть ці матчі з Академією Пушкаша, і ми можемо залишитися без одного клубу в єврокубках вже зараз на старті.

 

За моєю інформацією, Дніпро-1, швидше за все, доживає останні дні свого життя, своєї історії. Складу немає, всі майже порозбігалися. Я так готуючись до програми порахував, хто ще досі на контракті й нарахував 11 футболістів – Кінарейкін, Юрчук, Лєднєв, Третьяков, Сарапій, Рубчинський, Горін, Гаджиєв, Ківінда, десь там ще двоє гравців залишилися в U-19. U-19 навіть все порозбігалося».

Також журналіст згадав за борг команди, який досі не було погашено, не дивлячись на всі обіцянки.

«Команді обіцяли, як мінімум, до кінця цього місяця погасити борг за січень. Не погасили досі, наскільки я знаю. Проблема є фінансова, тому що її не виплачують. Зараз клуб капіталізує по суті фінанси, продаючи футболістів. Розпродає весь свій актив, все, що зараз має. Всіх футболістів, які найбільше вартують. 

 

Чому не віддають борги? Поки не віддають, тому що немає команди з гори. Тому єдиному власнику, який зараз, на жаль, не має доступу до свободи, передали, що от у нас є гроші, ми можемо далі рухатися, дайте вашу згоду. І сказали, що тиждень чекають від нього відповіді, які взагалі далі можуть бути перспективи життєдіяльності Дніпра-1»

Під кінець Бурбас додав, що ситуація з полем, де команда має грати свої матчі катастрофічна.

«На базі немає нікого, на всіх полях повигорала трава. За нею не доглядають агрономи, п'ять агрономів є – одного забрали на війну ТЦК, чотири інші кажуть, що не отримують зарплату з січня», - сказав журналіст. 

Додамо, що за підсумками минулого сезону Дніпро-1 посів в УПЛ четверте місце та вийшов до кваліфікації Ліги конференцій, де зустрінеться з командою Пушкаш Академія.

Джерело: BurBuzz

Читайте також:

Головний тренер збірної Нідерландів не тямив себе від люті після скасованого гола у ворота Франції

Мудрик відповів на чутки про свій роман з росіянкою (+ФОТО)

УЄФА відзначив шедевральний гол Яремчука (+ВІДЕО)

421
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS