Голкіпер Словаччини: Гол Яремчука був класний

П'ятниця, 21 червня 2024, 20:36
1212
0
0

Збірна України з футболу здобула вольову перемогу над Словаччиною у другому турі Євро-2024. Поступаючись після першого тайму 0:1, українці після перерви забили двічі та вирвали перемогу.

Після перемоги Україна зрівнялася зі Словаччиною за набраними очками. Словаки розпочали чемпіонат Європи з мінімальної перемоги над фаворитами групи Бельгією (1:0).

Голкіпер збірної Словаччини Мартін Дубравка, коментуючи поразку команди від України в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт, відзначивши шикарний гол Романа Яремчука.

«Другий гол — просто прекрасний перший дотик нападника. Не знав навіть, чи м'яч пролітає повз ліву або праву ногу — настільки класний був дотик від Яремчука».

Яремчук розплакався після перемоги збірної України над Словаччиною (+ВІДЕО)