Англія здобула перемогу в матчі з Сербією на Євро-2024 (+ВІДЕО)

Понеділок, 17 червня 2024, 09:21
354
0
0

16 червня відбувся матч Євро-2024, групи C, між збірними Сербії та Англії. Поєдинок закінчився з рахунком 0:1.

У першому тайму англійці зуміли забити швидкий м'яч та відкрити рахунок. На 13 хвилині Вокер отримав на фланзі передачу, протягнув м'яч та прострілив у штрафний майданчик. На передачу відгукнувся Джуд Беллінгем, який і розпочав атаку. Після цього підопічні Саутгейта віддали м'яч супернику, але особливо небезпечних моментів у першій половині зустрічі серби не мали.

У другому таймі перший момент, який міг призвести до гола створили англійці аж на 77 хвилині. Гаррі Кейн відгукнувся на навісну передачу і пробив головою, але голкіпер перевів м'яч у поперечку. У збірної Сербії було декілька шансів для того, аби зрівняти рахунок, але в основному це були дальні удари.

В результаті рахунок залишився той самий, що і після першого тайму.

Сербія — Англія 0:1

Голи: Беллінгем 13'.

Румунія - Україна: прогноз Конкурента на матч групового етапу Євро-2024, 17 червня 2024