Субота, 15 червня 2024, 23:58
151
0
0

Сьогодні, 15 червня, відбувся матч Євро-2024, групи В, між збірними Італії та Албанії. Поєдинок закінчився з рахунком 2:1.

Матч відбувався на Олімпіаштадіон у Берліні.

Перший тайм розпочався з гола. На 1 хвилині після катастрофічної помилки гравців збірної Італії м'яч підібрав Недім Байрамі, котрий з близької відстані закотив його в сітку. Важливо, що цей гол став найшвидшим голом за всю історію Євро.

Відповідь італійців не змусила себе довго чекати - вони забили два голи за п'ять хвилин. На 11 хвилині Алессандро Бастоні здійснив ривок назустріч дотепній навісній передачі, яку здійснив Лоренцо Пеллегріні і з легкістю з близької відстані переграв воротаря ударом головою під поперечину. Другий гол стався на 16 хвилині, коли Ніколо Барелла отримав м'яч на межі штрафного майданчика та без вагань пробив в один дотик. Удар виявився бездоганним і шкіряний влетів під ліву стійку воріт.

Рахунок після першого тайму 2:1.

Другий тайм розпочався спокійно. На 59 хвилині збірна Італії могла забивати втретє. Джанлука Скамакка виконав просту передачу, адресантом якої був Федеріко К'єза. Той приготувався до удару та пробив з середньої відстані, але закрутив м'яч повз ліву стійку, в результаті чого шкіряний залишив межі поля.

Далі по ходу тайму гра була здебільшою в'ялою і її не змогли оживитися навіть заміни зі сторони обох збірних. Було створено декілька моментів, одна жоден з них не був реалізований до кінця. В результаті рахунок залишився той самий, що і після першого тайму.

Італія — Албанія 2:1

Голи: Бастоні 11', Барелла 16' — Байрамі 1'

Італія: Доннарумма — Ді Лорецно, Бастоні, Калафіорі, Дімарко (Дарміан 83') — Жоржиньо, Барелла (Фолоруншо 90+2') — Фраттезі, Пеллегріні (Крістанте 77'), К'єза (Камб'ясо 77')— Скамакка (Ретегі 83')

Албанія: Стракоша — Мітай, Аєті, Дьїмсіті, Хюсай — Байрамі (Мучі 87'), Рамадані, Асллані — Сефері (Лачі 68'), Броя (Манай 76'), Асані (Ходжа 68')

Попередження: Пеллегріні 22', Калафіорі 51' — Броя 52'

Вболівальники Албанії жорстко познущалися над вболівальниками Італії (+ВІДЕО)