Поділитись:

Манчестер Сіті подав до суду на Прем'єр-лігу

Вівторок, 04 червня 2024, 20:43
369
1
0
Манчестер Сіті подав до суду на Прем'єр-лігу

Джерело фото: Google

Чемпіони Прем'єр-ліги подали позов до суду, з метою скасувати діючі правила угод з асоційованими сторонами, повідомляє The Times.

"Містяни" вважають, що ці правила є незаконними. Клуб також вимагає відшкодування збитків, оскільки вважає, що ці правила завадили його успіху на полі. І це незважаючи на те, що Сіті виграв останні чотири титули Прем'єр-ліги поспіль.

Перемога Сіті в цьому позові дозволить клубу оцінити власні спонсорські угоди без незалежного контролю, і потенційно дозволить чемпіонам витрачати більше на гравців та їхню заробітню плату.

Позов також може сильно вплинути на осіннє судове слухання клубу щодо 115 передбачуваних порушень правил фінансової фейр-плей Прем'єр-ліги. Ці звинувачення пов'язані з тим, що Манчестер не надав точну фінансову інформацію про свої доходи та не співпрацював з розслідуванням Прем'єр-ліги.

У своєму позові клуб стверджує, що команді слід дозволити самостійно вирішувати, скільки вони хочуть платити, а також додає, що чинні правила є дискримінаційними щодо клубів, які мають тісні зв'язки з регіоном Перської затоки.

Читайте також:

Роналду переконує керівництво Аль-Насра підписати свого колишнього одноклубника

Трансферна ціль Манчестер Сіті та гравець топклубу АПЛ може отримати довічну дискваліфікацію

Динамо Київ підписав контракт з півзахисником Чорноморця

369
1
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS