Неділя, 02 червня 2024, 15:40
681
2
0

Кріштіану Роналду та його дівчина Джорджина Родрігес пережили розчарування після того, як його команда Аль-Наср програла фінал Кубка чемпіонів Саудівської Аравії Аль-Хілялю в серії пенальті (4:5).

Джорджина Родрігес, як завжди, стильно підтримала свого обранця на трибунах. Вона вразила присутніх чорними шкіряними штанами, які ідеально підкреслювали її фігуру. В інтернеті її вже називають однією з найстильніших партнерок футболістів.

Матч видався сповненим напруги та драматичних моментів. Нападник Аль-Хіляля Александар Мітровіч вивів свою команду вперед на початку гри, забивши гол на 7-й хвилині. Проте на 88-й хвилині зірка Аль-Насра Айман Яхья зрівняв рахунок.

Гра ускладнилася двома червоними картками. Спочатку поле за фол мусив залишити воротар Аль-Хіляля Давід Оспіна, а потім за другу жовту картку вилучили захисника цієї ж команди Каліду Кулібалі.

Основний час завершився нічиєю 1:1, тож доля трофея вирішувалась в серії пенальті. Кріштіану Роналду реалізував свій удар. На жаль для Роналду та його вболівальників, саме нереалізований пенальті від Мешари Аль-Немера став вирішальним.

Після гри засмучена Джорджина опублікувала фото з матчу у своєму [Інстаграм-профіль, stories] та написала:

«Всього один пенальті відділив нас від перемоги. Вітаю @alnassr з гарною грою».

Попри поразку, Роналду прагне продовжувати боротьбу за трофеї у своєму новому клубі.

Дівчина гравця Ньюкасла Ділетта Леота розповіла про жорсткий сексизм у телеіндустрії (+ФОТО)

Дружина Зубкова емоційно оголосила про "похорон" свого шлюбу (+ВІДЕО)

Зіркова наречена заважає голкіперу збірної Німеччини грати на Євро-2024 (+ФОТО)