Поділитись:

Гагарін: Ми були здивовані заявою Срни

П'ятниця, 24 травня 2024, 10:50
279
0
0
Гагарін:  Ми були здивовані заявою Срни

фото ФК Шахтар

Віцепрезидент Кривбасу Артем Гагарін розповів про позицію клубів УПЛ стосовно скасування перенесення матчів.

– Артеме, Даріо Срна сказав, що Шахтар виступає ініціатором-противником переносів матчів УПЛ. Яка позиція Кривбасу з цього приводу?

– Стосовно переносів наша позиція із самого початку була і залишається незмінною, адже саме ми й були ініціатором відміни пункту 15 шостої статті чинного регламенту. 

Щодо заяви Даріо, то ми були здивовані, враховуючи позицію Шахтаря на всіх засіданнях клубів УПЛ, де вони якраз підтримували переноси матчів і саме вони минулого року додали в регламент пункт про перенесення ігор без згоди іншої сторони. Більшість клубів цьогоріч підтримала пропозицію ФК Кривбас, проти були Шахтар, Динамо, Зоря та Олександрія, яка утрималась.

– Як думаєте, чому Шахтар змінив своє рішення?

– Я  не можу відповідати за Шахтар. Але Кривбасу дуже приємно, що Срна і ФК Шахтар зробили правильні висновки і дослухалися до більшості клубів. У всіх повинні бути рівні умови. Це є принципи фейр-плей.

Сподіваємося, що так само до всіх нас доєднаються Динамо, Зоря і Дніпро-1 у питанні з єдиним телепулом, і нарешті ми всі об’єднаємося і будемо разом розвивати і рятувати український футбол.

– Наскільки я зрозумів, рішення щодо відміни переносів матчів вже прийняте.

– Так. За нього проголосували два рази. Перший раз клуби підтримали редакцію Кривбасу, коли ми запропонували відміну переносів. А другий раз проголосували, коли були прийняті деякі зміни, пов’язані з Олімпійською збірною. Більшість клубів і вдруге підтримали відміну переносів і навіть зміну стадіонів.

Джерело: Sport-express.ua

Читайте також:

Нідерландський півзахисник повертається в Динамо

Шахтар підпише контракт із захисником Баварії

ЛНЗ - Ворскла: прогноз Конкурента на матч УПЛ, 24 травня 2024

279
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS