Вівторок, 21 травня 2024, 08:50
325
0
0

Ювентус здійснив неймовірний камбек, зігравши внічию 3:3 з Болоньєю, відігравшись із рахунку 0:3 завдяки двом голам на заміну від Аркадіуша Міліка та Кенана Йілдіза.

Початок гри видався жахливим для "старої сеньйори". Вже на перших хвилинах матчу господарі поля вийшли вперед завдяки голу Ріккардо Калафіорі (2'). Згодом Сантьяго Кастро подвоїв перевагу Болоньї (11'), а невдовзі гол Єнса Одгаарда було скасовано через офсайд.

Другий тайм розпочався не краще для гостей, адже Калафіорі знову забив (53'). Здавалося, що долі матчу вирішено, проте наприкінці гри Ювентус зустрівся. Спочатку Федеріко К'єза скоротив відставання (76'), потім дещо щасливий гол з вільного удару від Міліка (83'), а в кінці зустрічі Йілдіз встановив остаточний рахунок (84').

Ця нічия продовжує безпрограшну серію Ювентуса на стадіоні Ренато Даль'Ара до 23 матчів, проте залишає багато питань щодо гри команди після звільнення Массіміліано Аллегрі. Для Болоньї втрата перемоги на останніх хвилинах стане болючим ударом.