Маліновський повернувся у склад Дженоа та отримав одну з кращих оцінок за матч (+ВІДЕО)

Понеділок, 20 травня 2024, 11:22
492
0
0

19 травня в рамках 37-го туру італійської Серії А Рома в меншості мінімально обіграла Дженоа. Матч завершився з рахунком – 1:0.

На 72 хвилині поєдинку Леандро Паредес отримав другу жовту та червону картки. Тож, Рома залишилась в десятьох.

Проте це не завадило господарям перемогти. Вже через 7 хвилин Ромелу Лукаку вразив ворота суперника та приніс 3 очки своєму клубу.

Українець Руслан Маліновський нарешті повернувся у футбол. Він вийшов на 81 хвилині матчу, віддав 100% точних пасів та отримав оцінку від Sofascore – 7.2. Цей бал є одним із кращих серед гравців Дженоа.

Рома – Дженоа 1:0

Гол: 49' Лукаку Р.

Болонья - Ювентус: прогноз Конкурента на матч Серії А, 20 травня 2024