Жирона впевнено здолала Валенсію. Довбик та Циганков відзначились результативними діями

544
2
0

19 травня в Ла Лізі відбулось українське дербі: Валенсія Романа Яремчука приймала Жирону Довбика та Циганкова в рамках 37 туру.

На 9 хвилині Віктор Циганков мав чудову нагоду, аби відрити рахунок у матчі, але після чудового удару м'яч влучив у стійку. На 32 хвилині Віктор все ж зміг відзначитись результативною дією. Українець на фланзі уникнув офсайда і виконав сильну прострільну передачу, на яку зреагував Савіо, перевівши м'яч у сітку воріт.

У другому таймі, на 58 хвилині, Артем Довбик подвоїв перевагу своєї команди, сильно пробивши у лівий нижній кут воріт. На 67 хвилині рахунок став розгромним: Ярек Гасьоровскі записав на свій рахунок автогол, зрізавши м'яч у власні ворота. На 84 хвилині Валенсія скоротила відставання. Дейлі Блінд сфолив у власному штрафному, а Пепелу реалізував пенальті. Однак це не допомогло господарям уникнути поразки. Матч завершився з рахунком 1:3.

Артем Довбик провів на полі 79 хвилин. Він забив гол. Оцінка від WhoScored – 7.3. Оцінка від SofaScore - 6.9.

Віктор Циганков зіграв 68 хвилин. Він зробив асист. Оцінка від WhoScored – 8.4. Оцінка від SofaScore - 8.5.

Роман Яремчук вийшов на 61 хвилині. Оцінка від WhoScored – 5.8. Оцінка від SofaScore - 5.8.

Валенсія — Жирона - 1:3

Голи: Пепелу, 84 (з пенальті) - Савіньйо, 33, Довбик, 58, Гасеровський, 67 (автогол)

Склади:

Валенсія: Мамардашвілі - Фульк'є (Коррея, 46), Москера, Озкачар (Гайя, 61, Алмейда, 72), Гасеровський - Дієго Лопес, Пепелу, Герра, Канос - Дуро (Пітер Федеріко, 46), Альберто Марі (Яремчук, 61)

Жирона: Гассаніга - Арнау, Ерік Гарсія (Хуанпе, 68), Давід Лопес, Блінд - Еррера (Валері, 74), Алейш Гарсія - Циганков (Порту, 68), Мартін, Савіньйо (Джастін Гарсія, 72) - Довбик (Стуані, 79)

Віктор Циганков віддав гольову передачу у матчі з Валенсією (+ВІДЕО)

Президент Барселони найближчим часом проведе зустріч з Хаві, щодо його майбутнього