Поділитись:

Динамо передало авто на потреби військових (+ВІДЕО)

Субота, 18 травня 2024, 14:22
299
0
0
Динамо передало авто на потреби військових (+ВІДЕО)

фото: Динамо Київ

Одним із військових підрозділів, з яким клуб є постійно на зв’язку, закриваючи нагальні потреби, є Феодосійський ДФТГ Ходосіївської ОТГ в Обухівському районі, що боронить небо над Київщиною від ворожих дронів та ракет.

У четвер, 16 травня, командування Феодосійського ДФТГ завітало на стадіон Динамо для чергової зустрічі з керівництвом клубу.

Київський клуб та Фонд братів Суркіс неодноразово допомагав цьому ДФТГ, у тому числі виділяв кошти на придбання сучасних прожекторів, які здатні видавати промінь на відстань у 2,5 км, та лазерних вказівок для виявлення ворожих дронів та БПЛА у нашому повітряному просторі.

Цього разу причиною візиту стала важлива справа – клуб передав у користування підрозділу автомобіль, якого потребували військові для виконання своїх щоденних завдань.

Ігор Суркіс подякував військовим за те, що вони роблять кожного дня, безупинно захищаючи нашу країну.

«Перш за все, важлива наша перемога. Ми вам дуже вдячні за все, що ви робите. Знайте, що поруч завжди є Фонд братів Суркіс, футбольний клуб «Динамо». Ми вам передаємо цю машину. Дай Бог, щоб вона вам служила вірою і правдою і приносила користь».

Анатолій Шафранський, командир підрозділу Феодосійського ДФТГ Ходосіївської ОТГ, подякував клубу за чергову допомогу:

«Ця машина буде використовуватись для перевезення особового складу та не лише. Можливо, на неї встановимо турель для кулемета або навіть установку від граду. Все це буде використовуватися і слугувати для захисту неба. Ми дуже вам вдячні!»

 

Джерело: fcdynamo.com

Читайте також: Кінець Епохи: Ліверпуль опублікував першу прощальну фотографію Клоппа

Представник Шахтаря про сутичку після матчу юнацьких команд із Динамо: Ситуація не нормальна

299
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

GGBET

5.0
12 000 грн

Favbet

4.9
10000 грн

Vbet

4.8
2500 грн

Slots City

5.0
200 000₴ + 500FS

GGBET

5.0
12 000 грн + 50 FS

PIN-UP

5.0
200 000 грн + 250 FS