Суркіс: Діти з академії Шахтаря ображали мою сім’ю, мене, деяких гравців Динамо та сам клуб Динамо

635
0
2

фото ФК Динамо Київ

Голкіпер Динамо U-19 В'ячеслав Суркіс прокоментував сутичку після матчу 28-го туру чемпіонату України U-19 проти Шахтаря (2-1).

«Спочатку все було добре, але в другому таймі Захарченко отримав несправедливе вилучення через фол Кремчанина. Після цього почалися кричалки з боку Шахтаря. Найбільше кричали не вболівальники, а діти з академії U-13, U-14, U-15, яких привіз Шахтар.

Цьому немає місця у футболі. Вони почали ображати мою сім’ю, мене, деяких гравців Динамо та сам клуб Динамо. Спочатку це було адресовано конкретно мені, потім моєму батьку, а потім всій моїй родині. Я це чув протягом останніх 30-35 хвилин після того, як ми забили другий гол.

Після гри ці самі діти з Шахтаря писали мені в інстаграм образливі повідомлення”, - розповів Суркіс.

Джерело: ТаТоТаке