Шокуючий скандал: Арбітр вилучив 4 гравців та додав понад 15 хвилин, щоб забезпечити перемогу одній з команд

Субота, 18 травня 2024, 13:10
267
0
0

Одна з нідерландських ліг нещодавно стала свідком гучного скандалу, який не часто можна побачити у вищих європейських лігах.

Гра четвертого дивізіону між Сент-Джорджем та Де Валкеном, яка відбулася 12 травня, мала важливе значення, оскільки господарям потрібна була нічия, щоб стати чемпіонами. Її забезпечив арбітр Ієн Сміт, який видалив чотирьох гравців Де Валкена, а потім надолужив 15 хвилин ігрового часу, під час якого Сент-Джордж зрівняв рахунок та забезпечив отримання титулу нічиєю 2:2.

Але все найцікавіше було потім. Невдовзі після матчу гравці Сент-Джордж святкували свій тріумф у чемпіонаті. І святкували разом з тим самим Смітом, який нещодавно судив їхній власний матч.

Де Валкен звернувся до Нідерландської футбольної федерації, яка одразу прийняла рішення відсторонити арбітра довічно.

Сам Сміт не бачить у цьому нічого поганого, оскільки, за його словами, він багато разів робив це з іншими командами. Але, він не має наміру виправдовуватися та оскаржувати рішення федерації.