Четвер, 16 травня 2024, 16:45
434
0
0

Молодий нападник Палмейраса Феліпе Ендрік отримав травму під час матчу Кубка Лібертадорес.

Перший тайм цієї зустрічі завершився переконливою перевагою Палмейраса – 2:0. Однак на початку другого тайму з бразильською стороною стався прикрий випадок. На 60-й хвилині матчу юна зірка команди Ендрік був змушений покинути футбольне поле на ношах. Він отримав тілесні ушкодження, проте серйозність цієї травми залишається невідомою.

Варто нагадати, що Ендрік приєднався до академії Палмейраса в 11 років. За п'ять років у молодіжних командах клубу він провів 169 матчів та забив 165 голів.

В 2022 році, коли Ендріку виповнилося 16 років, він офіційно підписав контракт з Палмейрасом до 2025 року. 30 липня 2022 року Ендрік був зареєстрований для участі в Кубку Лібертадорес.

Два роки тому Реал оголосив про підписання контракту з Ендріком до 2027 року з можливістю продовження до 2030 року, який набуде чинності в липні 2024 року, коли йому виповниться 18 років.

Сума трансферу склала 35 мільйонів євро, включаючи очікувані майбутні бонуси на загальну суму ще 25 мільйонів.

Матч MLS було зупинено через появу на полі єнота (+ВІДЕО)