Середа, 15 травня 2024, 18:42
265
0
0

Під час останнього матчу мадридського Реала проти Алавеса в мережі з'явилася цікава статистика, що підкреслює блискучу гру Тібо Куртуа.

Після восьмимісячної перерви через травму, Куртуа повернувся в стартовий склад на матч 34-го туру Ла Ліги проти Алавеса. "Королівський клуб" здобув переконливу перемогу з рахунком 5:0, проте рахунок не повністю відображає хід гри.

Хоча Реал беззаперечно був кращою командою цього вечора, Алавес створив чимало моментів біля воріт суперника протягом 90 хвилин. Але на їхньому шляху стояв Тібо Куртуа у феноменальній формі.

У своєму лише третьому матчі після відновлення 32-річний бельгійський воротар продемонстрував гру найвищого рівня, здійснивши низку сейвів.

А ще він вписав своє ім'я в історію клубу. За даними статистиків Opta, десять сейвів Куртуа - це найбільша кількість сейвів воротаря Реала Мадрида на шляху до "сухого" матчу в Ла Лізі з часів легендарного Ікера Касільяса аж 2008 року.

Куртуа кидає виклик Анчелотті: Я той самий, або навіть краще