Реал Луніна у матчі з п'ятьма голами розніс Алавес (+ВІДЕО)

Середа, 15 травня 2024, 09:22
577
0
0

14 травня в рамках 36-го туру Ла Ліги мадридський Реал вдома феєрично розгромив Алавес. Матч завершився з рахунком – 5:0.

Першим відкрив рахунок Джуд Беллінгем на 10 хвилині. Тоді через 17 хвилин Вінісіус Джуніор подвоїв перевагу господарів. А на 45+1 хвилині Федеріко Вальверде забив "м'яч у роздягальню" та зробив рахунок розгромним.

Мадридці вийшли на другий тайм зі значною перевагою, проте не зупинялись забивати. На 70 хвилині Вінісіус Джуніор знову відзначився та записав до протоколу дубль. А на 81 хвилині Арда Гюлер, який нещодавно вийшов на поле добив Алавес.

Зазначимо, що українець Андрій Лунін провів цей матч на лаві запасних.

Реал Мадрид – Алавес 5:0

Голи: 10' Беллінгем Дж., 27', 70' Вінісіус Дж., 45+1' Вальверде Ф., 81' Гюлер А.

Склади:

Реал Мадрид: Куртуа, Карвахаль, Начо, Мілітао (Рюдігер, 72), Менді, Мартін, Кроос (Себальос, 72), Вальверде, Камавінга (Гюлер, 62), Беллінгем, Вінісіус Жуніор, Родріго.

Алавес: Овоно, Горосабель (Теналья, 61), Абкар, Марін, Дуарте, Сола (Алькаїн, 62), Хаджі (Панічеллі, 71), Антоніо Бланко, Гевара (Гуріді, 62), Ріоха, Омородіон (Реббаш, 78).