Понеділок, 13 травня 2024, 19:54
211
0
0

Сьогодні, 13 травня, в рамках 28 туру УПЛ, рівенський Верес здобув важливий бал у матчі із луганською Зорею 1:1.

Зоря та Верес не змогли здобути перемогу в матчі 28-го туру УПЛ, зігравши внічию 1:1.

Господарі поля швидко вийшли вперед завдяки голу Яцика, який на 9-й хвилині скористався скидкою Ндура. Зоря могла подвоїти перевагу, але Ндур не влучив у ворота після подачі Антюха.

Верес зрівняв рахунок у другому таймі. На 60-й хвилині після подачі Дахновського відзначився Шастал.

Це вже шоста нічия Зорі у матчах з Вересом в УПЛ. Луганська команда не програє рівнянам з 2019 року.

Зоря з 32 очками займає восьме місце в чемпіонаті, а Верес з 24 очками йде 14-м.

В наступному турі Зоря зіграє проти ЛНЗ, а Верес - проти Олександрії.

Зоря - Верес 1:1

Голи: Яцик 9 - Вантух 60 (автогол)

Зоря: Сапутін - Вантух, Джордан, Бутко (к), Кирюханцев (Горбач 69) - Башич - Антюх, Мішньов (Мічин 69), Яцик (Чурко 89), Герреро - Ндур (Жан Клод 61).

Запасні: Мацапура (в), Набит (в), Жан Клод, Бенедюк, Бугай, Головкін, Горбач, Жуніньйо, Мічин, Слесар, Хахльов, Чурко.

Головний тренер - Юрій Коваль.

Верес: Ющишин - Сміян, Вовченко, Курко, Гакман - Кучеров, Кльоц (Кухарук 85) - Шарай (Шастал 46), Сікейра (Мрвальєвич 81), Дахновський (Янаков 81) - Гайдучик (Морозко 64).

Запасні: Когут (в), Банада, Жуліо Сезар, Кухарук, Кучеренко, Мельник, Морозко, Мрвальєвич, Шастал, Шевченко, Шестаков, Янаков.