Арсенал мінімально переграв Манчестер Юнайтед та вийшов на перше місце в АПЛ

Неділя, 12 травня 2024, 20:28
260
2
0

12 травня відбувся матч 37-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) між Манчестер Юнайтед та лондонським Арсеналом. Гра відбулася на стадіоні Олд Траффорд у Манчестері (Англія). Матч завершився перемогою гостей з рахунком 1:0.

Єдиний гол в матчі забив Леонардо Троссард після чудової передачі Гаверца на 20 хвилині поєдинку. Арсенал у першому таймі міг подвоювати перевагу, однак Бен Вайт із вигідної позиції пробив вище воріт. "Червоні дияволи" відповіли вже у другому таймі: Гарначо з лінії штрафного майданчика спрямував м'яч повз ліву стійку. Після цього гості особливо нічого не давали створювати супернику, натомість створювали самі, однак завдяки сейвам Онана рахунок на табло не змінився.

Таким чином, Арсенал набрав 86 очок за 37 матчів у чемпіонаті Англії з футболу. Лондонський клуб повернувся на перше місце в турнірній таблиці. Манчестер Сіті розташовується на другому місці, маючи на своєму рахунку 85 очок. При цьому у "містян" на одну гру менше. Манчестер Юнайтед, який має 54 очки, йде восьмим.

Склади:

Манчестер Юнайтед: Онана, Далот, Каземіро, Еванс, Ван-Біссака, Мактомінай, Мейну, Гарначо, Амрабат, Діалло, Гойлунд

Арсенал: Рая, Вайт, Саліба, Габріель, Томіясу, Едегор, Парті, Райс, Сака, Гаверц, Троссард.

Манчестер Юнайтед — Арсенал — 0:1

Голи: Троссард 20'